| Tourniquet a întrebat:

M-am trezit la 7 dimineata sa merg la spital sa-mi fac analizele, bun, am ajuns acolo, bla-bla, am stat nemancata si cand am scapat de acolo mi-am luat un McPuisor de la McDonalds. In masina a inceput sa-i fie greata si sa ma doara stomacul. Am ajuns acasa si am mancat o salata de legume, sa-mi revin.
Acum, tot ma simt cam rau, ce asi putea sa fac? Este de la porcaria aia de McPuisor? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ceai de sunătoare cu mușețel.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

McDonalds face cea mai oribila mancare, sunt n-spe fast-fooduri prin orice oras unde poti manca mai bine decat de la McD. Normal te simti rau de la oribilitatea aia ce ai bagat-o in tine. Bea pepsi cola un pic scuturat, sa scapi de gazele din el. Nu-i sanatos nici pepsiul, dar este bun pentru indigestie.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Și eu o dată am mâncat foarte reped big mac și mi s-a făcut rău. Poate ai măncat foarte repede.Sau poate nu era prăjită carnea bine.

Răspuns utilizator avertizat
| mean a răspuns:

Pai daca spui ca nu ai mincat nimic, iar apoi ai mincat McPuisor... pai cel mai probabil ca e de la el.
Oricum mincarea fast-food nu e cea mai sanatoasa.

| Uw33Ty a răspuns:

Mai mult ca sigur e de la McPuisor. Poate ai mancat cu pofta si tisa facut greata deoarece ai zish ca nu ai mancat nimic cand te-ai dus la analize asta sar sa fie