| crystyna16 a întrebat:

De azi dimineata de cand m-am trezit a inceput sa ma doara tamplele si ceafa foarte rau,am greturi,stari de vomă, lipsa poftei de mancare, mi-e frig si cand ma ridic in picioare ametesc..Azi toata ziua am stat si nu am mancat absolut nimic ..afara sunt 27 de grade la ora asta si nu cred ca este ceva normal..Am mai patit asa ceva anul acesta si aceste stari le-am avut timp de 5 zile..Va rog sa ma ajutati! Trebuie sa merg la spital sa imi bage o branulă in mana sa ma simt mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai tensiune, anemie sau ceva mai sperios. Speram sa nu. Totusi du-te la un doctor, ceva nu e in regula. Nu sta asa.Fa macar niste analize generale de sange.

| Peridava a răspuns:

Nu e deloc bine dupa cum spui. Mergi la medic. De preferat la urgente. Nu doar o branula iti va rezolva problema.

| Iuliapp a răspuns:

Hei. Mai bine mergi la doctor. Poate fi tensiune arterială sau o răceala, lipsa de vitamine. doctorul te poate lămuri