| SerenaVDW a întrebat:

Ma doare burta in zona buricului si sub burta. Acum 2 zile m-a durut stomacul si burta din cauza ca am baut prea mult ceai verde si ieri am facut si sport. (exercitiile au solicitat mai mult burta) Care ar fi cauza durerilor? O intindere puternica sau m-am solicitat prea mult in zona abdomenului cu toate ca am avut o durere cu o zi in urma? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Puffulets a răspuns:

Cred ca ai solicitat prea mult abdomenul, sau ai racit jos..Incearca sa iei o pastila ( ibuprofen, Nurofen, Algocalmim). Daca nu iti trece pana diseara inseamna ca ai facut febra muscularabig grin

1 răspuns:
| Katakimiku a răspuns:

Ai facut febra musculara happy. O sa-ti treaca, cam in 3-4 zile, cel putin mie asa mi-a trecut. happy