| SerenaVDW a întrebat:

am si eu o intrebare. am facut ieri niste exercitii care mi-au solicitat abdomenul si cum am terminat programul am avut si am o durere puternica in zona buricului si sub abdomen. am mai avut dureri de stomac si de burta acum 2 zile din cauza alimentatiei gresite dar acum ma doare doar burta si sub burta. nu e febra.dar nici apendicita sau ceva nu e pentru ca nu ma doare in dreapta, ma doare toata burta si sub burta. credeti ca trece de la sine? sau ce credeti ca e? multumesc. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| forsaken99 a răspuns:

Pai da daca te soliciti prea mult trebuie sa incepi treptat nu ceea ce fac alti in cateva saptamani probabil ca ai facut 100-150 "exerciti" de o data oprestete ceva vreme du-te la doctor sa te asiguri ca nai nimic si dupa incepe cu mai putine

| florina111 a răspuns:

Hey, ai facut doar putin efort... o sa treaca de la sine... si e bine ca ai fortat putin abdomenul, pentru ca probabil nu ai prea multi muschi si te doare. E normal happy Nu, nu este febra musculara.

| florina111 a răspuns:

Auzi tu Vitamina C, cum sa se dea cu Ben Gay pe burta? E o zona prea sensibila mai! Ce mama omida tot ma contrazici mancami-ai curu'!

| florina111 a răspuns:

Doamne Fereste! Chiar ea a zis ca nu e febra musculara! Du-te-n Mama Omida!