| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare in partea dreapta sub coasta chiar, mai bine zis ma inteapa la un anumit interval de timp. Ce ar putea fi si de ce? Va rog, dau funda sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Probleme cu ficatul mai mult ca sigur.
AI depus efort? Dacă da e de explicat. Stai liniștit bea mult apă.
Și dacă durerea persistă și în viitor fă-ți un control la medicul de familie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu am depus efort fizic deloc. Sper sa imi treaca. sad

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu, știi ce ai de făcut pleci la medic. Îți va face o ecografie.
PS: Mănâncă sănătos. Să ai un stil de viață sănătos, odihnă cât mai multă.