| IoanaChan48 a întrebat:

Buna,TPU! Ma gandesc sa-mi pun aparat dentar cat mai curand. Vreau sa va intreb daca e posibil,din moment de nu locuiesc in Romania,cand merg in vacanta la iarna, sa pot merge la dentist acolo pentru aparatul dentar..pretul e dublu aici fata de romania si ma gandesc ca e mult mai convenabil.:/ ma rog,stiu ca in fiecare luna trebuie sa mergi la dentist pentru control, dar nu stiu. poate stie careva daca exista vreo posibilitate.:/ multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mcarstea2000 a răspuns:

Salut. Am avut aparat dentar si iti recomand sa ti-l faci in Romania si sa te duci la control acolo unde locuiesti. Este posibil si mai convenabil.