| paulanagy a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta dandumi o lista cu mancaruri bogate in multe kcal va rog mult orice cea mai buna lista va primi funda si va rog sa fie adevarate va rog si sa precizati mancarea si portia de kcal~ multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

Cred ca asta e cel mai potrivit mod de a afla ce mananci http://www.csid.ro/calory-calculator/ :)

| paulanagy explică (pentru BlackD):

Multumesc mult e un siteu super bun!

| BlackD a răspuns (pentru paulanagy):

Si eu iti multumesc >big grin

| paulanagy explică (pentru BlackD):

Nu ai pentru ce e cel mai tare siteu care l-am primit!