| Xerxess97 a întrebat:

Imi puteti spune o lista cu mancaruri bogate in proteine? Eu mananc si beau cam de 3-4 ori pe saptamana, mananc paine la orice masa, mananc cate 2-3 mere pe seara. M-am apucat de curand de sala si am nevoie de o masa sanatoasa.

6 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Salata de beouf, piept de pui, lasagna

| DLeonard a răspuns:

Cereale integrale, alune, migdale, iaurt, lapte, branza, piept de pui, pestele, albusul de ou.

| Rad3T a răspuns:

Incearca sa introduci in alimentatie si ficatul de pui. Are foarte multe beneficii, printre care si intarirea oaselor.
Citeste articolul urmator sa te convingi: http://www.girlsgocrazy.info/sfaturi/consuma-frecvent-ficat-de-pui/