| themark13 a întrebat:

BUNA TPU ma puteti ajuta in a-mi face un program de antrenament

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Iti poti face singur un program de exercitii in functie de grupele de muschi pe care doresti sa le lucrezi, alegand din lista de aici: http://www.i-medic.ro/exercitii-fizice

| GabrielaIoana a răspuns:

Ca sa te putem ajuta trebuie sa ne spui ce vrei sa dezvolti, eventual mergi la sala acolo poti lucra mai multi muschi.

| AnnaFills a răspuns:

Hey))NU sint chiar experta dar iti recomand ce fac eu... Dimineata fac cite 10-15 tractiuni la bara si flotari, la amiaza la fel, dupa masa plec la sala si la antrenamente iar seara iarasi la bara si flotari...Iar in 3 dimineti pe saptamana la ora 7 alerg.E un program cam dificil dar eficient, pe mine m-a ajutat.Bafta!

| KoSmYn21 a răspuns:

Desigur. un program de antrenament trebuie sa contina mese echilibrate si sport. trebuie sa mananci dimineata cereale la prand doua feluri un fel sa contina carne si seara paste de exemplu spaghete, antrenapente in aer liber dar poti si in casa dupa fiecare masa dupa o ora faci o ora de antrenament faci genoflectiuni, flotari... eu asa am facut si am un corp bun daca te duci la sala o sa ai un corp mai bun! multa baftawinking