| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, maine fac analize dar credeti ca o sa iasa bine daca in ultimile zile am mancat numai prajeli? Ca n-au mai gatit parintii mancare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nah,numa un colesterol crescut.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde. Daca ai ingitit prajeala nemestecata s-ar putea sa influenteze.
Din intrebarile pe care le pui nu stiu pe care concluzie sa o trag: ca-ti bati joc de noi sau ca nu te duce capul.

| dinaprilie a răspuns:

Salut, o sa fie bine. Esti tanar si daca nu ai vreo afectiune cronica corpul repara aproape tot.

| timidu89 a răspuns:

Tu nu stii gati? big grin Nu vad sa influenteze alimentatia din ultimele zile asa mult rezultatul analizelor.

| Nume6 a răspuns:

Analizele nu se modifica de la ce mananci ci daca ai o boala ceva