| iuliana21 a întrebat:

Ce ati gatit azi? sau ce ati mancat

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dimineata - o cafea, la ora 10, 00 - un iaurt 0, 1% cu cereale integrale
Pranz - ciorba radauteana, piept de pui la gratar cu legume
Seara - salata de cruditati

20 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Varza la cuptor cu carne de porc, de mancat am mancat numai fructe(un mar si 3 piersici).

| psiholoaga a răspuns:

2 banane de dimineata, la pranz 2 felii de paine cu rosii si branza + o ciocolata cu rom si diseara fac mamaliga cu ou si branza.

luciana
| luciana a răspuns:

Ciorba de curcan cu legume, bors ( facut in casa ), leustean si ou batut; ca fel doi : pui la cuptor ( de tara ) cu usturoi, busuioc, roz marin, cimbru, oregano, piper, putin coriandru, rosii decojite si boia dulce de ardei cu garnitura de cartofi natur cu patrunjel verde si salata de varza dulce cu otet si marar din abundenta, iar ca desert crema de zahar ars. Lucien.

| Barajag a răspuns:

Astazi am pregatit ciorba de pui, pui cu legume la cuptor, vinete si ciuperci cu maioneza...mmmm papa bun, vrei si tu?big grin

| inna a răspuns:

O salata de fructe si o salata de legume.

| Elly4all a răspuns:

Eu am mancat cartofi la cuptor cu carnita, o supa.struguri...si cam atatlaughingu?

| elseva5lei a răspuns:

De dimineata: 1 punga de fulgi de porumbhappy
la pranz :Cartofi prajiti + pui la rotisorbig grin
si diseara pap numa fructebig grin

| Flav a răspuns:

O felie de paine si-un catel de usturoi. Nu rade ca-i criza si mai sunt si baiat, nu stiu ce sa gatesc. Sa ma uit prin camara poate gasesc vreun gem ceva sa-mi satisfac si nevoia desertului.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cartofi prajiti + banana big grin tu?happy

| Casiana a răspuns:

Cartofi prajitihappy...



Cred ca nu lipsesc, mananc zilniclaughing, toti zic ca nu este sanatos, dar nu a murit nimeni!
\



Pa, pa!

| asya a răspuns:

Mititei...am mancat, dar nu i-am gatit eu!

| ViVi a răspuns:

Imi faceti pofta crying laughing

| dianka_4861 a răspuns:

Pai....am comandat o pizza laughing

| dizzyizzy a răspuns:

Sarmalelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mancat iepure la protap, am stat eu si un iepure uitandu-ne la protap pana am lesinat de foame, doar nu era sa bag cutitu in saracu animal sau invers sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La micul dejun cafea+biscuiti si la pranz niste macaroane cu branzica+1 piersica.si acum cred ca voi manca si o inghetata.Pentru cina pregatesc un piure de legume cu peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata orientala si struguri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia dejun: fulgi de ovaz+ mar pasat+ scrtisoara+migdale+stafide+o piersica mica taiata
pranz: carne de vita +chitelutze de spanac la cuptor(amestec de spanac, usturoi, oua, cascaval si faina + condimente)+ sos de rosii picant
cina: pepene rosu
intre mese : prune, iaurt simplu sanlacta

| Anca_6939 a răspuns:

Carne de pui la gratar.

| RedPorcelain a răspuns:

Cartofiori prajitilove struck

Întrebări similare