| Gabitzu246 a întrebat:

Mama mea are ciuperca in gat si as vrea sa stiu cam in cat timp se vindeca pentru ca o are c-am de vreo luna si ia trecut foarte putin sau deloc nu prea poate sa inghita si am fost cu ea la spitalul militar a stat o saptamana i-a facut toate analizele i-a facut si perfuzii si i-a spus ca o sa ii treaca dar a slabit foarte mult si imi este frica. Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns. Specific ca a urmat doua tratamente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SMarius a răspuns:

Ciupercile se vindeca in general greu, sau deloc(reapar periodic; o cunostinta a facut baie intr-un rau si a contactat ceva de genu, si in fiecare vara ii apare pe picior; la tine nu cred ca e cazul ), fiind rezistente la antibiotice...Incerca sa mai mergi cu mama ta la vreun medic specialist in asa ceva, probabil dermatolog...