| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU mama mea are nevralgie la ureche pe partea dreapta o doare foarte tare doctorul ii da medicamente mereu cat ia medicamentele nu o doare si dupa ce le termina are niste dureri ingrozitoare nu doarme noapte. va rog ma puteti ajuta? nu va bateti joc cu raspunsuri de genul"ce ne zici noua, nu imi pasa" am nevoie de ajutor urgent plz. dau fundita promit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

De fapt asa se manifeste nevralgiile. Pina se restabileste nervul trigemen, are sa se chinuie mult.Imi pare rau pentru mama ta.Intradevar nevralgiile sunt foarte dureroase. Dar poate ea incearca sa faca niste consultatii la alti medici, sa aiba parerea mai multor specialisti.In rest, nu are decit sa urmeze medicamentele. Tu sustin-o, ea are nevoie de ajutorul tau.Multa sanatate.