| Butterflyaly a întrebat:

Mentruatia mi-a venit doar de 3 ori iar de 2 luni nu imi mai vine. Duminica trecuta mi-a venit foarte putin si am crezut ca mi-a venit dar nu a fost asa.pana acum nu mi-a curs nici o picatura iar azi mi-a curs putin dar cleios.Am 14 ani. Poate fi ceva in neregula, asa e la inceput?crying
Funda pentru cel mai pun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndSim a răspuns:

Asa e la inceput pana se regleaza, din cauza ca abia ti-a venit. Nu e nimic, stai calma!