| dennnnnnisa a întrebat:

Buna TPU... mi-a iesit pe fata o gramada de pete rosii si mici. dar cateva sunt chiar bubite... Partea stanga a fetei este cea mai accentuata. am mai patit acest lucru doar ca bubitele erau in numar mai mic. cand am mancat nutella. Mama. cum e speriata ca orice mama zice ca mi-au aparut din cauza cosmeticelor.laughing. sper sa nu fie asa. Ah. mai e si epidemie de rubeola. dar. nu cred ca mi-ar aparea doar pe fata. help va rog
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adnanandan a răspuns:

Aplica in timpul noptii pe tenul curat o crema de galbenele cu propolis.

| dennnnnnisa explică:

Asa e, am rujeola.straight face [ si maine capacitatealaughing ]