| hii134 a întrebat:

Buna TPU! Mi-am luat niște lentile de contact (nu de vedere, colorate), acum vreo 2 sap jumate sau trei (n-am idee dacă mai mult) și nu am avut curaj sa le port pana acum, mai am cum sa le pun acum? Sau a trecut prea mult timp decât le-am luat?! Mentionez ca le-am scos din acea cutie in care au venit și le-am pus in acel recipient special, cu soluție in el, au stat in soluție tot timpul și am mai schimbat soluția la ele in timpul asta de vreo 3 ori!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bani aruncati.