| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac, ajutati-ma va rog! Eu port aparat dentar. Mi s-au dezlipit deja doua bracket-uri. Atunci cind m-am dus la doctor a pus totul la loc si nu a luat bani. Acum s-a dezlipit al treiea bracket. Ce sa fac?! Mii frica ca stomatologul ma va scuipa intre ochi. Si daca de data asta imi va cere bani. Stiti, noi nu prea avem bani, de aceea el a spus ca putem da cite putin-cite 150 euro (in total costa 600 euro). Nu mai inteleg nimic, doar nu am mincat nimic tare! Offf, va rog, spuneti-mi ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Buii a răspuns:

Te duci la un stomatolog mai bun ca poate ala e bulanjiu si nu plaseaza calumea bracket-urile happy expre pentru a putea lua bani de la voi tongue