| Moooniii a întrebat:

Cam cat costa un aparat dentar fix la copii, si cat trebuie sa il port. Ajutati-ma va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai colegul meu a dat 500 de euro si il poarta 2 ani

| randomuser1102 a răspuns:

Buna. gasesti ai multe informatii aici https://denttaglio.ro/aparat-dentar-copii/