| sftb a întrebat:

o sa incep cu inceputul acum un an dupa o noapte de bauta puternica m-am trezit si imi era foarte rau. M-am gandit sa ma las de fumat si am citit ceva de la Allen Car Vaetea aia si a zis ceva de oameni posedați dar la mod de gluma. De atunci mi-a ramas asta pe creier am o teama asa mare de treburile astea, am avut chiar si atacuri de panica, ce as putea face in legatura cu asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vaetea aia si a zis ceva de oameni posedați " - preoții sunt specializați in d-ăstea, fă-i unuia o vizită (nu medicului pneumolog)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Huh? Sa pui mina sa mai citesti chestii. Si limba romana te-ar ajuta, ca vad ca nu prea ai punctuatie. Nu am inteles mare lucru. Tu ai inteles ca aia care fumeaza/beau sunt posedati si ai o problema cu asta? Nu mai bea, nu mai fuma. Rau nu are cum sa iti faca. Problem solved!