| Zarzarica171999 a întrebat:

Bună TPU.
O sa încep sa va zic așa.
M-am întâlnit cu iubitul, fostul acum ca ne-am despărțiți pe 28 decembrie și am întreținut relații sexuale, după doua zile am văzut o pata mare maronie roșiatică gen, după marți am văzut ca s-au înmulțit pe spate, prin zona intima am puține... Sunt mici
Urmează sa consult săptămâna care vine un dermatolog, ce poate sa însemne? Mâncărimi nu am, am fost la medicul de familie și mi-a dat clorocalcin și niște pastilute, nu mi-a trecut.
Nu-mi amintesc exact, posibil sa fi avut pata și când m-am întâlnit cu el, doar ca era mai mica... Am citit pe net ca poate fi hepatita, pitiriazis rozat ..Acum nu știu ce sa mai cred.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Nu te poate ajuta nimeni pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde eşti? Cunosc eu un doctor foarte bun. Am avut o problemă asemănătoare şi mi-a trecut. Ți-l pot recomanda.