| mitsufball a întrebat:

o solutie pentru disparitia pistruilor stiti?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Fond de ten;-) definitiv nu cred ca iti vor disparea;-)

| mitsufball explică (pentru DuLcyK):

Probabil n-ai inteles corect intrebarea " pentru disparitia", nu pentru mascarea lor!

| DuLcyK a răspuns (pentru mitsufball):

Si am inteles-o foarte bine si ti-am dat un sfat pentru ca eu nu cred ca exista ceva pentru disparitia pistruilor;-)

| YayuK a răspuns:

Pistruii apar datorita acumularii de melanina (pigmentu care da culoare pielii) deci, nu e bine sa intervii pentru ca poti face melanom (cancer de piele). Oricum, am auzit oameni care pun apa oxigenata pe pistrui si ei se mai decoloreaza

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Nu cred ca existahee hee Daca asa te-ai nascut nu ai ce sa faci.

| mitsufball explică (pentru DeeaOcHiSoRyCaPrUi):

Scuze ca iti zic, dar cred ca ai raspuns doar ca sa faci puncte!

| DuLcyK a răspuns (pentru mitsufball):

Nu este adevarat;-)

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns (pentru mitsufball):

Scuze ca iti zic, dar mi se pare stupida intrebarea. Cum sa iti faci pistruile sa dispara? E ca si cum ai intreba "cum sa fac sa am mainile mai mici" laughing. Nu exista asa ceva, gandeste si tu logic! Du-te si fa operatie ca Michael Jackson de schimbare a pielii laughing

| mitsufball explică (pentru DeeaOcHiSoRyCaPrUi):

Inainte de a raspunde intereseaza-te, nu am cerut parerea si am cerut un sfat de la cineva care cunoaste nu de la cineva care nu stie sa scrie pistrui, si care-mi zice ce crede el/ea!

| Luci19 a răspuns:

Laptele de iapa happy te asigur ca va functiona big grin