| Mihai18G a întrebat:

Ce pastile pentru a retine mai usor puteti sa imi recomandati si mie?
Care sunt mai bune?

Mi-a recomandat cineva Memo plus sau Ginkoprim... nu stiu ce sa folosesc, astept si alte sugestii

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Si Memo Plus si Ginko Prim si multe alte tablete pentru memorie contin aceeasi substanta de baza: lecitina si unele chiar si alte substante naturiste de obicei: Ginko Biloba etc.
Iti recomand una din cele 2 ca sunt firme cunoscute si cunosc multe persoane care le-au folosit si s-au declarat multumite.
Dar,... nu uita sa citesti prospectul!
Succeswinking

2 răspunsuri:
| BlaBlaa a răspuns:

Incearca tabletele cu lecitina