| DonnaEmperatriz a întrebat:

Sa trec la subiect.
Vreau sa imi dau pierce in sub buza de jos[am facut deja programare la salon]. Parintii nu sunt de acord, dar il voi purta la liceu. Din cate stiu, trebuie lasat cel putin 4 zile pentru a se forma gaura, dar, ce pot face sa nu-si dea seama parintii ca am pierce, fara sa-l scot? Ar merge sa scot biluta, sau ceva de genu`acasa, fara sa observe?
FARA COMENTARII RAUTACIOASE!

FUNDAlove struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZoeyMe a răspuns:

Nu trebuie sa il porti tot timpul.Incearca sa stai cat mai mult timp afara ca sa il porti purta, iar noaptea sa ti-l pui si sa iti programezi alarma astfel incat sa te scoli ca sa ti-l iei.Totusi,incearca sa aduci in discutie acest subiect cu parintii ca de exemplu:,, O fata din scoala si-a pus pirce.(razi putin si zici in gluma)Ce ai face daca mi-as pune si eu? In fine dupa reactia lor iti vei da seama daca poti sa le spui sau nu.Si sora mea si-a pus fara ca ai mei sa stie, insa nu a reusit sa il tina si i s-a inchis gaura.Succes!

2 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Pui un plasture si zici ca te-ai lovitlaughingAsta e singura varianta

| daniel_8163 a răspuns:

Fara a fi rautacios, de ce faci asa ceva? Banuiesc ca esti o tipa cu cap, conteaza mai mult acel pierce decat parintii tai?
Oricum mult succes