| NattyMadda a întrebat:

sunt in clasa a7a si am un pierce in buza inferioara.la scoala imi tot comenteaza dira sa il dau jos ca imi scade nota la purtare si chestii de genul.am scos biluta. dar tot l-a vazut si a facut gura.nu vreau sa renuntz la el! ce sa fac? mersi!:*. daca il scot nu se inchide gaura?

3 răspunsuri:
| Dreamin a răspuns:

ASTAi scoala in Romania straight face
eu is in Italia de 4 ani si am schimbat ceva skoli ca aici e divers... ce sa zic din clasa a 5 aveam colegi cu pircing si profii nu spuneau nimic, dupa am schimbat scoala tot la fel fara uniforma cu parul in curcubeu laughing))) tot nu scade nota.
Infinee...
K sa raspund la intrebare, incrca sa gasesti ceva subtzire sa pui ca sa nu se vada. dar mai mlt ca sigur nai sa gasetilaughing cred ca iti covine sa il lesi fara biluta.
ps nu pune fond de ten ptk se poate infecta

| catahardy a răspuns:

Il dai jos. adica depinde ce diriga ai. eu am avut in generala problema cu parul' si cerceii da pana la urma o iesit bine... nu m-am tuns si nici nu i-am dat jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce sa zic, ascult-o ce zice ca doar curvele au asa ceva in gurawinking. Are dreptate si iti vrea binele!