| YumeLovesDeidara a întrebat:

Sa trecem la subiect XD. Vreau sa scap de cearcane, dar fara produse din astea de la farmacii si chestii, un mod usor daca exista. Ma puteti ajuta? >__< multumesc anticipat!; D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| YumeLovesDeidara explică:

Cine a zis ca folosesc produse cosmetice? o.O

| Anutza_1800 a răspuns:

Buna! Poti scapa in felul urmator:nu te mai da sub nici o forma cu fond de ten si cu ceai degalbemele iti dai pe suprafata pielii.Trebuie tinut tratamentrul cat timp e venoie! Si sa nu mai foloseti produse cosmetice, nu iti imbunatatesc pielea deloc! Sper ca te-am fost de ajutor!