| sacrantolove a întrebat:

Bună TPU. Simt ceva la burta cand mananc in partea stânga, nu ca m-ar durea, dar ma jeneaza. Poate din cauza ca am mâncat multa carne în ultima perioada? Din cauza alimentației?
Simt ca și cum ar trece mâncarea pe acolo. Nu știu cum sa descriu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil din cauza alimentatie nesanatoase.
ia o pauza de la carne!
Fa o cura de fructe si legume sau salate.

| RoCkKiD a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la medicul de familie pentru o trimitere la gastro. Si daca nu te doare, macar sa iti faca un eco sa vada ce e.