| LoveItachi4Ever a întrebat:

Spuneti mi va rog fetelor, daca am avut acum 2 zile o pata mica de sange pe chiloti si in urmatoarele zile nu am avut nimic este un semn ca mi vine ciclul sau doar o infectie... Pentru ca ma gandesc si eu nu ma doare deloc burta si nu prea sunt semne.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

E posibil sa apara o mica pata de sange pe chilot la ovulatie (cam pe la jumatatea intervalului dintre 2 menstruatii). Daca a aparut in alt context, mergi neaparat la medic.

| BANN3R a răspuns:

Varsta si cand trebuie sa iti vina ciclul?

| Cruciuliță a răspuns (pentru BANN3R):

Nu crezi ca trebuie sa lasam o femeie sa-i raspunda? Ele cunosc mai bine astfel de situatii. Asta nu-i treaba barbatilor laughing

| BANN3R a răspuns (pentru Cruciuliță):

Cum doresti. O zi frumoasa

| BANN3R a răspuns (pentru Cruciuliță):

Cum doreste *

| pikaღ a răspuns:

Am si eu menstruatia de doua zile dar mie imi curge continu schimb un tampon la zi.Nu am mai purtat pantaloni scurti decat blugii lungii si sosete mai subtiri, am vorbit si cu mama mea si a zis sa am grija cu asa ceva ca nu e de joaca.P.S mergi la un medic.baftahappy

| LoveItachi4Ever explică (pentru pikaღ):

Eu nu sunt pe ciclu inca! adica nu mi a inceput