| PariucuViataa a întrebat:

Hei TPU Am o pata alba cu albastru de cateva zile pe chiloti si ma spal in fiecare zi dar tot miroase urat....De ce se intampla asta? Am 13 ani apropo. Oare imi \vine ciclul sau e vreo infectie(sunt fata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roxaa15 a răspuns:

Alb cu albastru? nu cred. porti blugi? poate se ia culoare pantaloniilor, nu am auzit in viata mea si crede-ma am auzit multe, sa ai pata alb cu albastru. Surgeriile albe sunt ok e modul vaginului de a se autovurata. daca incep sa devin a maroni sau verzui ai o problema.Cat despre miros poate fi o infectie. Vorbeste cu mamica ta si mergeti la un ginecolog.Sanatate

1 răspuns:
| Ina93 a răspuns:

Nu e nimic ..asa se intampla la toate fetele.mie mi sa intampla asta cand imi vine cilcul..sau poate esti racita..asta inseamna cand iti curge ceva alb inseamna ca ai un vagin curat ..si nu iti face griji