| stalin a întrebat:

stie cineva din iasi cat costa un chiuretaj la maternitatea cuza voda din iasi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cat costa orice crima, adica o viata intreaga.

| stalin explică (pentru AdelinaC):

As fi perfect de acord cu tine, atata tot ca sotia mea este nevoita din cauze medicale sa faca acest lucru.sarcina neembrionata, daca iti spune ceva.ce mai sariti mai ca lupii sa judecati!