| ionutza_6253 a întrebat:

Hey. Sta careva in Cuza Voda, un sat parca din comuna popricani, iasi? Va rog! Am nevoie de niste informatii. Multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| ravanoos a răspuns:

Stau eu

| ionutza_6253 explică (pentru ravanoos):

Si banuiesc ca ai venit in iasi macar o data cu iasi cuza voda, nu? Imi spui si mie pe unde merge? Te rog, daca stii? Ti-as fi recunoscatoare pe viata.

| ravanoos a răspuns (pentru ionutza_6253):

Pai nu nu stiu si nici nu locuiesc acolo dar am trecut pe acolo acum 4 ani numai ca ara cuza voda din constnta

| ionutza_6253 explică (pentru ravanoos):

O...ce naspa. Ms oricum.

11 răspunsuri:
| RoseJ a răspuns:

Te pot ajuta eu... daca nu ai gasit inca raspuns

| ionutza_6253 explică (pentru RoseJ):

Nu, nu am gasit. Ms mersi mersi

| RoseJ a răspuns:

...din pacate nu pot raspunde la mesaj, pentru ca sunt junior... astept un semn de la tine

| ionutza_6253 explică (pentru RoseJ):

Uite id-ul meu e deyuk.deea... Sau nu stiu cum sa facem

| RoseJ a răspuns (pentru ionutza_6253):

Da, este ok asa...

| RoseJ a răspuns (pentru RoseJ):

Ti-am lasat mesaj pe mess, nu ai primit?

| ionutza_6253 explică (pentru RoseJ):

Nu. Din pacate nu. Dar mai da-mi un msj te rog. Ca poate l-am sters...din greseala. Merci.

| RoseJ a răspuns (pentru ionutza_6253):

Ti-am trimis aseara mesaj pe mess, sper ca l-ai primit