| veriss a întrebat:

Stie cineva niste remedii naturale, batranesti pentru ciuperca de la picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia de aici sustin ca otetul o indeparteaza. http://www.clicksanatate.ro/......_3587.html
Nu uita insa si de bicarbonat.
Totusi, igiena este sfinta. Daca porti si vara incaltaminte inchisa (gen adidas) vei avea mereu probleme.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Sper sa-si faca efectul.

| veriss explică (pentru anonim_4396):

Cu placere. chiar a inceput sa isi faca efectul. eu multumesc.practic karate de 5 ani dar niciodata nu mi s-a mai intamplat

| anonim_4396 a răspuns (pentru veriss):

Ma bucur ca isi face efectul. Succes la carate.

| veriss explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos