| FlowersInMyHaircutie a întrebat:

Buna TPU.Ştiu că sună stupid dar de ceva timp am gânduri negative şi nu ştiu de ce de exemplu "îmi doresc foarte mult să mor în somn" dar totuşi nu-mi doresc dar mi-e frică să nu mi se îndeplinească! Nu înțeleg de ce îmi trec astfel de lucruri in cap -__-". Sper să mă ajutați :c

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vizita la psihiatrie, ai nevoie de incetarea activitatii mintii.

| Deliiiia a răspuns:

Ai o perioada mai proasta. Accepta ca acum nu esti in cea mai buna forma si ca aceasta etapa va trece. Incearca sa fii constient de toate actiunile tale, traieste ai mult in prezent.

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteandBlack45 a răspuns:

Ar trebuii sa consulti un psiholog