| cyseroo a întrebat:

Buna TPU...sunt baiat....si am observat in ultimul timp la sfarcuri ceva...cel stang e mai mare si mai "tare" ca cel drept...se simte cand pun mana...( am facut exercitii pt piept dar nu sala) ...ma puteti ajuta si sa-mi ziceti ce a determinat cresterea sau dezvoltarea sfarcului stang? Si cum pot sai fac egali...pt ca ma deranjeaza extrem de tare ca unul e mai mare chiar daca nu se observa din vedere ( nu simt dureri la nicinunul din sfarcuri )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Florin_Hap_1989 a răspuns:

Asta intr-un fel este normal si unui prieten i s-a intamplat