| catafasfas a întrebat:

..
Acum 5 zile am avut dureri la testiculul stang... Durerea a disparut dar azi am observat ca langa testicul se simte ceva tare si mic...Si foarte rar acum am dureri fade care nu ma deranjeaza
Ce este? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Testicul rasucit, hernie inghinala sau o raceala asa cum zic medicii, mergi sa te vada dar sa nu ai rusine pentru ca trebuie sa te atinga jos sa vada ce e.

| catafasfas explică (pentru mgtow):

Sper sa fie doar raceala...
Hernie inghinala nu prea are cum sa fie deoarece nu am depus efort straight face...
Iar testicul rasucit... dupa nume nu prea imi doresc asta straight face...

| mgtow a răspuns (pentru catafasfas):

Cand e testiculul rasucit trebuie operat sa se restabileasca canalele seminale in stare buna ca inainte, fenomenul denuminduse varicocel.

| catafasfas explică (pentru mgtow):

Din ce citesc pe net...S-ar parea ca am variocel...
Daca nu il tratez pana in vara exista vreun risc?

| mgtow a răspuns (pentru catafasfas):

Nu va fi risc si asa mult nu e pana in vara, trebuie sa te vada si medicul sa confirme problema care o ai inainte de operatie.