| ralfy123 a întrebat:

De ce nu imi sunt muschi de la piept egali? Exercitiile le fac egale si la o mana si la lata la fel dar pieptul stang e mai mare dect cel drept. se vor reface?

5 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Si la mine e aceeasi problemabig grin Fa exercitii cat mai multe ca de ex: flotari, abdomene, si chestii de asta

| dracu14 a răspuns:

Corpul nu se dezvolta tot in acelasi timp, nici macar fetele n-au sanii egali

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Asa e din genetic la orice om, la mine mana dreapta e mai groasa

| FitMonkey a răspuns:

Ai o inima mare.

| tofanlucian12 a răspuns:

Incearca ca exercitile care le faci sa le faci cat mai corecte su lucreaza mai mult cu partea afectata. bafta!