| sabyn04 a întrebat:

Bună TPU, sunt bolnav și medicul meu de familie este în concediu, dacă săptămâna aceasta nu merg la școală, iar săptămâna viitoare merg după scutire fără a fi controlat de către medic îmi va da scutirea? Îmi este frica sa nu rămân repetent din cauza absentelor...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Medicul poate fi in concediu, dar sigur are inlocuitor. Macar pe asistenta sigur o gasesti la program.

| sabyn04 explică (pentru helpforyou):

Mulțumesc!

| helpforyou a răspuns (pentru sabyn04):

Cu mare drag,