| Park1Suin a întrebat:

Sunt fata si imi place sa practic sport, insa nu vreau sa exagerez.Cat si cum sa fac sport fara sa cresc nivelul de testosteron?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| master1994 a răspuns:

Cauta in google play ''antrenamente zilnice'' de catre ''daily workout apps, LCC'', este o aplicatie buna, eu consider ca este suficient din trei in trei zile cate jumate de ora. Pe langa asta poti incerca si o dieta echilibratat care este foarte importanta. Legat de testeron, nu am idee, cauta pe google.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ca fata nu poti ajunge sa depasesti in mod normal acel nivel de hormon pur simplu nu se poate