| Kittenh a întrebat:

Buna TPU sunt in clasa 6-a si sunt mic de inaltime cam 1, 39,kg 33 si doresc sa slabesc bine nu is gras dar asa vreau eu conditia mea atletica ii destul de buna.Care imi poate sa imi spuna cum sa slabesc or sa cresc(inot sau alte cele) sau de ce sunt asa mic la varsta de 12?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu trebuie să slăbești trebuie să te înalți. Vorbește cu părinții și dați o fugă la un endocrinolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poţi vorbi cu un nutriţionist, un medic te poate lămuri cel mai bine.
Te pup!