| Madutzza98 a întrebat:

Bună TPU sunt insarcinata, am 6 săptămâni de câteva zile am dureri de burta, da nu sunt i suportabile sunt niște dureri asa minore sa zic asa dacă nu sunt atenta și uit ca ma doare oarecum, chiar nu știu sa explic acest gen de durere. Și pe lângă aceasta durere mai am și scurgeri vaginale asa rosu spre maro foarte, foarte deschis, este normal în sarcina aceste simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba un doctor! E o situatie foarte delicata, nu te baza pe oaresice raspuns de aici.E viata copilului tau in joc