| IoanaaaElisa a întrebat:

sunt însărcinată in 20 de săptămâni. In copilărie am avut hepatita, cea mai slaba, A din câte am înțeles o fac copiii cel mai des când sunt mici. Am avut la 3 ani, asta înseamnă acum 18 ani...nu cred ca se poate sa o fac eu sau bebelușul nu? Având in vedere ca în sarcina te pune sa îți faci tot felul de analize și totul a ieșit foarte bine pana acum. Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai relax. Nevasta-mea a avut hepatita de-aia semi-nasoala cu supraveghere ulterioara ani intregi samd. Ea prin generala. Si copilul a iesit bine.winking Multa sanatate tie si bebelului va doresc!

| alyyyyy2018 a răspuns:

Si eu am avut hepatita cea mai usoara pe la varsta de 2 ani si alt frate de-al meu care avea vreo 6 ani. Niciunul nu am mai avut probleme. Sunt mai mare ca tine si am un copil care e perfect sanatos. Nastere usoara si nu te stresa. Gandeste pozitiv happy

| IoanaaaElisa explică (pentru alyyyyy2018):

Mulțumesc frumos, asa am sa fac!?