| vasile325 a întrebat:

va rog ajutati-ma, de cateva zile am ceva tare sub pielea penisului cat un bob de mazare, ce ar putea fi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Indiferent cât de neplăcut ţi-ar fi răspunsul, nimeni nu poate pune un diagnostic doar pe descrierea făcută de tine, deci nu se poate stabili tratament.
Aşadar, soluţia este tot vizita la medic.
Te pup!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca e o gluma, nu se pune, daca chiar ai ceva, te poti adresa medicului..aici nimeni nu face minuniwinking
O zi frumoasa sa aihappy

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Poate fi un lipom de grasime sau altceva! trebuie sa mergi la medic pentru un diagnostic corect!

| Waterfak96 a răspuns:

Se numeste coita daca e cat un bob si coi daca e mai mare.