| alexyaboom a întrebat:

BUNA TPU.Va rog frumos sa ma ajutati mi-a venit menstruatia si nu se mai opreste am deja 3 saptamani si sunt obligata sa merg la strand de tatal prietenului meu si eu vreau s merg dar nu stiu ce sa fac iar cand eram intro zi la piata m-a intrebat tatal lui daca mi-a trecut si norma ca i-am zis ca nu si a zis ca o sa ma duca la control chestia ii ca numai sunt virgina am 16 ani iar nimeni nu stie adica daca ar afla parintii mei sau ai lui nu am mai putea fii impreuna pentru ca el are 19 si lor le este frica pentru el(parinti lui) sa nu intre la corupere de minori sau ceva de genu. i-am zis si la maicamia cami vine foarte tare si ia mi-a zis ca se va duce cu mine la un control asa ca va rog sa ma ajutati sa fac cumva sa pot sa merg la strand pentru ca dupa strand am sa ma duc la un control cu o femeie care este o cunostinta iar ea stie despre mine ca numai sunt m-am gandit sa merg inainte de strand dar iarasi m-am gandit ca doar nu mi se va opri peste o zi jumate am nevoie de un raspuns va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madalina_7770 a răspuns:

Buna, ca sa poti intra in apa foloseste tampoane pentru ca aia mai e singura modalitate, cu siguranta ai ceva timp ce iti vine de 3 saptamani continu deci trebuie sa faci neaparat controlul ala, mult succes si distractie placuta, Fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| alexyaboom explică:

Dar fluxul este cam abundent nu ma patez?