| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.va rog ajutati-ma si pe mine.cred ca am facut o "gafa". am fost la un concert si am imbratisat o vedeta,iar ea a avut o reactie foarte ciudata, paran foarte surprinsa sau ceva de genul wtf face? mentionez ca nu am facut asta ca asa am vrut, bine am vrut,recunosc,dar si altii faceau acest lucru si dupa am m-am gandit ca nu plec pana nu fac si eu lucrul asta. persoana in cauza este ca un idol pentru mine. ce sa fi fost cu reactia aceea? de ce doar la mine? va rog nu ma criticati sau sa ziceti ca par nebuna sau ca sunt asa. daca ma puteti ajuta m-as bucura enorm, iar daca nu, va rog abtineti-va.n-am nevoie de comentarii de genu : persoana aia e obligata sa faca ce vrei etc

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Ești unul dintre fanii ei, ca o vedetă ar fi politicos să se poarte frumos cu fanii. Poate ai fost prea direct, ai luat-o în brațe și după ai dispărut în umbră.Sau poate i s-a părut ciudat gestul tău.Lasă,totul a trecut!
Pa, pa.