| MihaEma a întrebat:

Bună TPU, vă rog mult să mă ajuți cu cât mai multe răspunsuri la întrebarea mea.
Deci, acum o săptămână jumate am început să mă simt rău (mă durea burta, îmi venea să vomit, mă durea spatele), am făcut un test de sarcină și a ieși negativ (în 17 iulie, ultima menstruație a fost în 17 iunie) și tot m-am simțit rău, la 5 zile după am făcut din nou un test de sarcină și tot negativ a ieșit, iar după două zile pentru că tot așa m-am simțit și pe lângă am avut pe lenjerie puțin sânge nu foarte roșu am decis să merg la ginecolog și în ziua care trebuia să merg(adică ieri) mi-a venit menstruația și nu m-am mai dus, iar astăzi mi s-a oprit menstruația.
E posibil să fiu însărcinată?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Nu cred ca esti dupa 2 teste negative, iar starea de rau cred ca a fost de la menstruatie

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Te-a pontat? Asta trebuie sa ne spui!

| MihaEma explică (pentru ywar):

Da, am avut act sexual neprotejat acum o lună jumate, de mai multe ori în mai multe zile

| Gofigi a răspuns:

Nu