| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
VĂ ROG SĂ MĂ AJUTAȚI CÂT MAI REPEDE.

De vreo 2 săptămâni i-a ieșit iubitului meu niște bubițe roșii și mici lângă testicule și de cam 4 zile încoace s-au cam agravat, ii iese din ce in ce mai mult gen in jos de testicule, îl mânca rău, se sparg bubițele și iese sânge.
El are 17 ani.

VĂ ROG MULT SĂ MĂ AJUTAȚI.
DACĂ ȘTIE CINEVA DIN CE CAUZĂ SAR PUTEA SĂ-I IASA BUBITELE ASTEA?♥️

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Sal man te rog frumos sa ikl trimiti la doctor ca degeaba iti spunem ce are ca nu se trateaza uite mie o data mi-au iesit bubite pe penis si le-am tratat cu spirt si sapun dove hidratant pentru piele sensibila dar nu a fost o decizie inteleapta pentru ca daca era mai grav o pateam serios. am luat o boala pentru ca mam combinat cu gagica cu care nu trebuia si mi-am invatat lectia puteam sa patesc mai rau.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si nu aveti medic in oras?

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?
Tu nu poti sa faci nimic! Chiar te sfatuiesc sa nu faci sex cu el, sau sa-l atingi pe penis ori testicule, ca sa nu te contaminezi si tu!
Trimite-l la un cabinet de Dermato-Venerice, sa i se faca investigatii medicale!

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Consultati un medic el ii va prescrie un tratament pentru acele bubite

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Să meargă la medic.

| Liana030809 a răspuns:

Are varicela dar nu sunt sigura nu sunt doctor