| tzus a întrebat:

vreau sa-mi fac un tattoo cu henna. As vrea sa stiu careva informatii si cam cat ar costa? multumesc! funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| siliker a răspuns:

Pai depinde de salon, depinde de cel care ti-l face. de obicei se taxeaza la cm^2. Spre exemplu la un salon cere cam 25 lei pe cm^2... profesionist

| tzus explică (pentru siliker):

Si cam cat tine tattoo asta?

| siliker a răspuns (pentru tzus):

Cam 2 luni. depinde cm ti-l bate+ depinde de calitatea hennei

| tzus explică (pentru siliker):

Deci nu tine 2-3 saptamani cum am auzit laughing mersi :*

5 răspunsuri:
| Darius352 a răspuns:

Am un pr. care si-a facut, dar nu stiu permanent... doar temporat pentru o luna =25 lei ...pentru 2-3 mai mult 30lei+ dar permanent sigur costa mul. o sa mai caut si ati zic cat costa+informatii pentru unul permanent

| SensInvers a răspuns:

Nu cauti unde trebuie acest raspuns. Mergi la un prieten, o cunostinta care are pe cineva de face tatuaje. Depinde de marime si volum happy. sunt care iti ia la cm 1 leu si 40 de bani... acu na.