Întrebare recomandată | tzus a întrebat:

vreau sa-mi fac un tattoo cu henna. As vrea sa stiu careva informatii si cam cat ar costa? multumesc! funda :*

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Eu mi-am facut la mare tatuaj cu henna... iti pot zice ca nu te tine mai mult de 1 saptamana, degeaba zic aia ca te tine 3 luni, mi-e mi-a confirmat tipa care mi l-a facut ca ma mult de 1 saptamana nu te tine niciunu indiferent ca zic astia ca te tin si nu stiu cate luni de zile, nu-i adevarat. Pe mine m-a costat vreo 35 lei sa-mi scriu pe brat "Only God can judge me". Nu era salon unde mi l-am facut.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca alegi un salon scump poti depasi 5oo lei

| tzus explică (pentru mona):

Adica mai mult decat ala permanent? :O

| mona a răspuns (pentru tzus):

Da

| PredatoR a răspuns:

Preturile se invarteau in jur de 50 ron, alea exagerat de complicate ajungeau si mai scump de atat...

| GGUESS a răspuns:

Pai depinde unde il faci, poti ajunge si la 100 euro tatto poti da numai 50 euro!