| elenasofia a întrebat:

Buna TPU...
vreau sa scap de grasimea de pe abdomen si de fundul mare.
mai ales de fund
ajutati-ma!

funda!batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Renunță la grăsimi de orice fel, dulciuri, făinoase și mult sport.
Pa, pa.

| mihaelutzamy a răspuns:

Fa un program de aerobic, cauta pe internet.vei slabi sigur si fara prea mult efort.nu mai manca seara si bea multa apa. ajuta!

| Azµre a răspuns:

Mișcare sport, alergări abdomene lente și mese fixe reduci cpnsumul de dulciuri si sucuri

| facepalmlol a răspuns:

Multe abdomene si genoflexiuni!
Dar intai incalzeste-te!

| Patriciiaaa a răspuns:

Cel mai sanatos, Fa sportwinking