| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de grasimea de pe abdomen? Am muschi dar am ceva grasime so nu stiu cum sa scap de ea... Si nu vreau sa tin regimuri de alea care numa fructe si legume toata ziua! Va rog mult ajutati-ma! Multumesc!

2 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Fa sport si ar trebui sa reduci din mancare. Daca nu treci la regim cu fructe si legume.

| sy46 a răspuns:

Mai greu fara diete...mananca doar carne de pui, peste, mese mai reduse cantitativ, nu mai manca nimic dupa ora 6 seara, si sport.