| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*. vreau sa stiu si eu daca shaorma chiar ingrasa.si cate ar trebui sa mananc pe saptamana pentru a pune 5 kg happy... daca mai stiti si alte idei de ingrasare spuneti-mi va rog love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

laughing vrei doar burta?
mai bine ai lua vitamax la masa de amiaza. mananci bine de 3-4 ori pe zi si in ceva timp pui cele 5kg.

| hiphopbeatz a răspuns:

Iti spun sigur ca nu te vei ingrasa, datorita metabolismului tau. dar te asigur ca te vei alege cu celulita, si inca cum!

| dotea_5137 a răspuns:

Salut da ingrasa si inca tare cam ar trebui sa maninci in fiecare zi cite una dar nu-ti recomand pentru cati vei stricat stomacul si apoi vei fi bolnava siti va esi pe ochi sharmaua! maninca niste alimente putin mai sanatoase cum ar fi piinea, salamul, cascavalul nu zic ca sunt bune dar in orice caz mai sanatoase decit shaormaua!

| nutz_3016 a răspuns:

Dulciuri cate poti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

5 shaorme pe saptamana
si iti zic ca te ingrasi destul si in alealalte 2 zile cate 4 gogosi
intr-o saptamana ai 8 kile

| Adriana_8922 a răspuns:

La mine nu functioneaza crying mananc shaorma de 3x pe saptamana plus ca de o luna cam asa la oara 12 noapte mnanc pizza si nu se pune un gram straight facestraight face plus ce mai mananc in timpul zicei straight facestraight facestraight face

Acum depinde si de organism sti vorba aia laughing